Rassen informatie

Informatiepagina betreffende specifieke rassen

Als u specifieke vragen heeft over bepaalde soorten en/of rassen kunt u contact opnemen met onderstaande vertegenwoordigers. Iedere zaadleverancier heeft zijn eigen adviseurs die zelf het beste weten hoe "zijn" ras het beste tot zijn recht komt. Meedenken in de juiste keuze met betrekking tot de grondsoort en tijd van het jaar is ook van groot belang om tot een goed eindresultaat te komen. Enkele vertegenwoordigers zijn zelfs bereid om te helpen met het opstellen van een plant/oogst-schema. 

Naam

Zaadfirma

Tel. nr.

Email

Joop Hof  

Syngenta

06 53 39 99 27

joop.hof@syngenta.com

Joris Ursem

Bejo

06 51 79 45 75

j.ursem@bejo.nl

Arnold Teeuwen     

Monsanto

06 22 40 50 05

arnold.teeuwen@monsanto.com

Frans v/d Ploeg        

Nickerson Zwaan      

06 51 84 67 42      

Frans.van.der.ploeg@nickerson-zwaan.com     

Fokke Hoeksma      

Enza Zaden

06 31 93 00 13

f.hoeksma@enzazaden.nl

John Buijsman

Rijk Zwaan

06 51 26 74 24

j.buijsman@rijkzwaan.nl

Joop Verhoeven

Sakata

06 53 73 01 88

Joop.Verhoeven@sakata.eu


Wenst u meer informatie?

Contact